loader image

SAMORZĄDOWY OŚRODEK KULTURY
W ŚWIĘCIECHOWIE

AKTUALNOŚCI

MARYNIA NA BIESIADZIE

Są takie występy, które na długo pozostają w naszej pamięci. Jednym z nich będzie na pewno wczorajszy koncert z okazji „Powitania lata” w Starej Krobi.
W sobotę, 3 czerwca, trzy grupy naszego zespołu zatańczyły przed publicznością biorącą udział w letniej biesiadzie. Nasi tancerze zaprezentowali się w trzech blokach tanecznych prezentując zarówno układy tańców narodowych oraz stylizowanych i nowoczesnych. W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować za przemiłe przyjęcie, gromkie brawa, przesympatyczną atmosferę, zaproszenie do wspólnej biesiady, poczęstunek i miłe słowa. Nasi tancerze jeszcze długo będą wspominać gościnność mieszkańców Starej Krobi.
Organizatorzy imprezy zrobili nam dużą niespodziankę wręczając nam kwiaty i list gratulacyjny z okazji zbliżającego się jubileuszu 35-lecia naszego istnienia. Zaskoczyli nas także dużą wiedzą na temat naszego zespołu. Integracyjnym akcentem było zatańczenie z mieszkańcami miejscowości poloneza, a na zakończenie wspólna zabawa na biesiadzie. Dziękujemy i do zobaczenia !!!https://fb.watch/kYAOjllUb4/

12121