loader image

SAMORZĄDOWY OŚRODEK KULTURY
W ŚWIĘCIECHOWIE

AKTUALNOŚCI

Wernisaż Agaty Mrozińskiej

„Życie ma tyle kolorów, ile potrafisz w nim dostrzec”.
W świecie sztuki istnieją chwile, gdy dusza artysty łączy się z duszą odbiorcy, tworząc niezapomniane przeżycia. W jednej z takich magicznych chwil miłośnicy sztuki mieli przyjemność uczestniczyć podczas wernisażu wystawy malarstwa Agaty Morozińskiej, który odbył się w sobotę, 13 kwietnia, w Samorządowym Ośrodku Kultury w Święciechowie.
„Malarstwo jest moim uzależnieniem, spojrzeniem na świat, zatrzymaniem się na chwilę nad czymś co mnie zachwyciło i wyrażeniem moich uczuć.” – tak wyznaje sama artystka.
Wernisaż był niezwykłą podróżą przez świat kolorów i wyobraźni, zaprojektowaną przez naszą utalentowaną lokalną artystkę. Wystawa była efektem długiego okresu intensywnej pracy twórczej. Była to bowiem wystawa jubileuszowa. Pierwszy wernisaż Agaty w SOK zorganizowany był dokładnie dwadzieścia lat temu.
Podczas spotkania obecni byli nie tylko miłośnicy sztuki, kolekcjonerzy oraz inni artyści, którzy z zainteresowaniem przyglądali się twórczości Agaty. W spotkaniu uczestniczyła także rodzina artystki, przyjaciele, koleżanki i koledzy z pracy. Przy dźwiękach delikatnej muzyki w tle, goście przechadzali się po galerii, zagłębiając się w świat barw i emocji jakie przekazała Agata swoimi obrazami.
Obrazy artystki zagoszczą w Samorządowym Ośrodku Kultury na dłużej. Zapraszamy za zapoznania się z twórczością Agaty Mrozińskiej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 (ul. Śmigielska 1a) lub w innym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (655330691).

12121